| geo_1909 a întrebat:

Ce credeti este adv ca in 2012 o sa murim?

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Am mai spus-o și mă repet, simple speculații!
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Cine stie, trebuie mai intai sa vedem daca se va intampla ceva pe 21 decembrie 2012

| Sophie90 a răspuns:

Daca Dumnezeu ne-a creat si el este tatal nostru de ce near omora, si in plus se spune ca e sfarsitul lumii findca se termina calendarul maias la 2012 sau ceva de genu dar nu cred ca este adevarat...

| Sophie90 a răspuns:

Cica in 12 Decembrie 2012 se va intampla

| FeRnAnDo2 a răspuns:

Da

| EuCuTine a răspuns:

Murim rau de tot laughing asa de rau ca o sa murim. Frate daca murim murim si maine trebuie sa asteptam pana atunci. In ziua aia o sa fie un lant de sinucideri pentru ca sut multi care cred si le este frica.

| sadlifetobe3 a răspuns:

Nu este adevarat... in biblie spune ca inainte de sfarsitul lumii va veni a doua venire a lui hristos si in crez spune,, si iarasi va sa vie cu slava,,... deci nu are cum sa fie sfarsitul lumii, asta doar in filme. din moment ce hristos nu a venit pe pamant nu vine sfarsitul lumii. pup fundaaaaaaaaaaaa?

| FataDinVecini_3045 a răspuns:

Si normal ca nu.
Nostradamus a prezis ca vom muri in 2024.
Dar multe din prezicerile lui Nostradamus cum ar fi cea a inceperii unui al treilea Razboi Mondial in 1996 nu s-au indeplinit.
Asa nu vom muri nici in 2000(cum se spunea pana in `99)nici in 2012.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar crezi asta?

Se zicea ca o sa murim si pe 11.11.2010...si nu a venit atunci sfarsitul lumii. sunt doar prostiihappy