| XxXxAlessiaXxX a întrebat:

Buna!Acum cateva saptamani am facut o setare la google atunci cand il deschid sa porneasca youtube.Acuma vreau iar sa porneasca cu google dar am uitat setareasadMa puteti ajuta?funda

Răspuns Câştigător
| KiddaBăă a răspuns:

Intră pe pagină, sus in stânga dai la Unelte, apoi la Opțiuni. Și scrii acolo la Pagină de start : www.google.ro.

2 răspunsuri:
| Vulvatron a răspuns:

Dai click pe scula aia si dai la optiuni si ai acolo pagina de pornire si treci www.google.ro

| katahd01 a răspuns:

In dreapa sus ai un buton in forma de piulita
dai clik pe ea iar apoi options
selectezi underhood si iti deschide o noua pagina cu setarile de unde poti schimba pagina de start