| PandaUnicorns a întrebat:

am avut pe Facebook o setare unde doar prietenii imi dadeau like. Acum am setarea sa-mi dea toata lumea like si nu mai stiu unde am facut setarea. Puteti, va rog, sa-mi spuneti ce setare sa fac ca sa-mi dea doar prietenii like?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrii pe profilul tau public facebook si acolo unde ai sa scrii starea ta pe care o ai, scrie prieteni, publi, privat, si tu din ele alegi pe public ca sa iti dea like. Dar normal aceasta varianta este setat automata de catre facebook cand adaugi o poza/ schimbi poza de profil sa fie pusa pe public.

| MeForeverAlone a răspuns:

Fii atent\atentă.
La postarea ta scrie sus PandaUnicorns sau cum te cheamă pe facebook a postat...
Sub rândul ăsta ai data la care ai făcut postarea și lângă ai globul pământesc cu o săgeată fix acolo. La săgeată e setarea. Scrie acolo public, prieteni, sau mai multe opțiuni. De aici e treaba ta.
Baftă!