| anonim_4396 a întrebat:

Buna,de curand am descoperit asa numita "dedublare astrala". Suna destul de interesant.As dori sa vorbesc cu cineva care a trecut prin asa ceva pentru a ma ajuta cu unele chestii. Orice informatie e bine venita(nu copy-paste)

9 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Fratioare,e cronica circotasilor in reluare.Las-o si tu mai tirziu.

| byeddy a răspuns (pentru harciog):

E ceva nou pentru mine si am cerut o informatie, raspunsul tau nu pare asa ceva, da' mersi oricum.

Răspuns utilizator avertizat
| GabiDumitrescu a răspuns:

Daca nu stiti, de ce vorbiti aiurea? @byeddy: Din pacate nu te pot ajuta cu nimic altceva decit un sfat - incearca cu intrebarea asta pe forumurile de Yoga, ai sanse foarte mari sa gasesti pe cineva competent care sa te lamureasca.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mult antrenament out-of-your-mind. Bafta!

| Edwward a răspuns:

E real intr-adevar, am trecut prin asa ceva,dar n-am reusit sa mentin momentul foarte mult. Sunt multe metode prin care iti poate iesii,dar o sa ai o teama la inceput(nici eu nu`mi dau seama de ce). Foloseste metoda franghiei sau a scarii,imagineazati ca te ridici cu o franghie, sau ceva gen. Trebuie repetat exercitiul, slabe sanse sa reusesti din prima... Cel mai usor e diminieata. Dar poti in orice ora a zilei, numai ca trebuie sa fie aceeasi ora in fiecare zi, pana iti iese presupun. Greu pana reusesti odata sa mentii totul mai mult(ceea ce eu inca nu am reusit decat cateva secunde). Dupa aia va fi mai usor. happy PS: nu mai vorbiti daca nu stiti.

| thedarklordvoldemort258 a răspuns:

Thedarklordvoldemort258