| Fuck Googăl. Ask me! a întrebat:

Deci ieri seara am visat ca o persoana apropiata vroia sa se omoare. Sa mearga undeva si sa se omoare. Si cica parintii mei erau de acord cu ea, iar eu plangeam si ii spuneam sa nu faca asta. straight face Asa ciudat. Iar apoi zicea ca s-a razgandit dar tot o sa se omoare mai incolo. straight face Ce inseamna? Sau e ceva de rau? crying Fundita.

Răspuns Câştigător
| ♥•ßyencuţa•♥ a răspuns:

Nu-ti face griji. Uneori visele nu inseamna nimic. Visele reprezinta doar subconstientul tau care lucreaza. Daca te culci stresat seara, subconstientul tau se va gandi intens la acel lucru si asa se nasc visele. Trebuie sa te culci relaxata seara pentru a nu avea vise urate. Sper ca te-am ajutat!

5 răspunsuri:
| DanielJackson a răspuns:

E exact ce-ai visat. doar ca erai intr-o lume paralela.

| Aℓida a răspuns:

Nu e mah nimic de rau! fi atenta:atunci cand visezi apa tulbure, monede, cand iti tai parul, cand iti construiesti casa ...atunci e de rau... ok?

| stuffhappens a răspuns:

Probabil ca te-ai gandit la ceva de genu, asa mi se intampla si mie.

| Smarandica a răspuns:

Nu e nimic de rau.Se spune ca atunci cand visezi ca moare cineva apropiat " ii moare moartea " deci traieste mai mult.

| oana_8373 a răspuns:

Incearca sa te inchini seara. poate de aceea visezi uratstraight face