| CRAZYafterYou a întrebat:

Imi puteti spune unde gasesc documentarul Padurea baciu si misterele ei? A aparut pe discovery channel, dar nu il gasesc pe net. Puteti sa-mi dati un link ceva? Multumesc anticipat. :*

3 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Din vizita mea acolo,daca te intereseaza parerea unui om simplu, chiar nu este nimic exotic, nimic exceptional doar poate dorinta consiliului local pentru a mai stringe citiva banuti.

| CRAZYafterYou explică:

Multumesc. Dar asta l-am vazut. am gasit insa un articol unde a fost pe discovery in seara de halloween ( anul trecut) un documentar filmat in Padurea Baciu, si au avut ca ghid o vrajitoare care i-au ajutat pe cei de la discovery sa filmeze. Mersi oricum! :*