| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare.
Imi puteti eplica mai exact ce sunt frisoanele?
Mie daca stau in casa doar in maieu sau tricou imi e rece dar daca iau o bluza si ma bag sub patura imi e cald de numai pot si transpir putin.Cand ies afara nu am nici o treaba desi bate vantul foarte tare.
Asa se manifesta frisoanele sau sunt eu mai friguroasa de fel?
Febra nu cred ca am, nu am un termometru sa mi-o iau dar tatal meu mi-a pus mana pe fata si a zis ca nu ard.
Multumesc pentru ajutorhappy

1 răspuns:
| Drack550 a răspuns:

Mai mult ca sigur esti mai friguroasa de fel, daca vrei sa citesti despre frisoane intra aici http://www.sfatulmedicului.ro/Diverse/frisoanele_7843