| XxXBlackVampireXxX a întrebat:

Cand omul a descoperit ca vaca da lapte, ce cauta el de fapt in acel moment?

Răspuns Câştigător
| oOSkyTeamOo a răspuns:

Sa o violeze?

| BeastMaster a răspuns (pentru oOSkyTeamOo):

Ma scuzati dar nu cred ca a cautat el. Probabil a observat cum un vitel hamesit a inceput sa bea lapte de la vaca si si-a dat seama ca ca ar putea sa bea si el... Nu cred ca un om a vazut ugerul vacii si l-a lovit fulgeru in cap ca acolo e lapte.
PS: Imi cer scuze ca scriu cumentarii da nu pot sa raspund altfelsad m-am saturat sa tot zic asta...

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns (pentru oOSkyTeamOo):

Pardon? Omul nu poate fi numai zoofil.In plus laptele a existat de mult timp, dar cum spuneam.Nu putem sa stim toate lucrurile.Dar zic ca... voia sa vada ce iese cand tragea de uger thinking

Sper ca te-am ajutat happy

14 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Cauta ceva pipaibil...

| Necrophagist a răspuns:

Nimic altceva decat hrana

| MindFreak a răspuns:

Nu cred că omul căuta ceva anume când a descoperit că vaca dă lapte. În încercarea sa de a o domestici, probabil a observat cum curge un lichid alb din uger și cum intelectul său primitiv l-a făcut să se întrebe ce e ăla, a pus mâna și probabil asemuindu-l cu apa, a început să-l bea.
Nu știu, zic și eu. laughing

| Rapplex a răspuns:

Buna intrebarealaughing)))

| ooLaviii a răspuns:

Era curios ce sunt tatele vaciilaughing

| Kiddzo a răspuns:

Senzatii tari.

| GandesteLogic2011 a răspuns:

Nu stia ce cauta, era doar CURIOS,

| Slim a răspuns:

Tu cand ai gasit intrebarea asta pe net, ce cautai mai exact? laughing

| XxXBlackVampireXxX explică (pentru Slim):

Cautam intrebari stupide happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!

Nimeni nu poate știi probabil era curios să vadă cum se simt alte specii care nu se numesc oamenii, baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil nu a controlat si poate ca la vaca ea curs din sasa laptele cineva vazand asta a gustat ea placut si uita asa sa transmis mai departe

| metaldark2327 a răspuns:

Mai inainte omul a observat ca toate mamiferele isi hranesc puii cu lapte. apoi a incercat de la toate sa ia ...pentru hrana proprie. dar nu toate mamiferele aveau lapte bun la gust asa ca omul a laes doar mamiferele cu lapte bun. adica vaca. capra. oaia etc