| Nilsson a întrebat:

Care e stramosul comun al tigrului si al cerbului conform teoriei evolutioniste?

8 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Broasca țestoasă birmaneză.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Pana si alga poate fi stramosul lor comun.

| Nilsson explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Alga nu poate fi pentru ca face parte din regnul plantelor.

| Superior a răspuns:

Maimuta laughing)

| HelpingHands a răspuns:

HAHAHA: Pisica;

Ideea cu evoluționismul este că n-au găsit niciodată schelete care să dovedească că animalele s-au format unele din altele! De exemplu n-au găsit scheletul care să dovedească că omul se trage din maimuță! Așa căăă...

Răspuns utilizator avertizat
| MaziluHDGAMMING2009 a răspuns:

Ma indoiesc ca au un stramos comun, unde ai vazut asta mai exact?

| Nilsson explică (pentru MaziluHDGAMMING2009):

Conform teoriei, daca te intorci suficient de mult in timp poti identifica si stramosul comun sl omului si al sardinelor din conserva pe care tocmai o pune in cosul de cumparaturi din supermarket pentru ca suntem tot vertebrate happy