| MiculEminescu a întrebat:

Care este scopul existentei in vidul paradoxial?

Răspuns Câştigător
| VelaJohnny a răspuns:

Mai mare este intrebarea daca exista acel vid? Daca chiar e real intreaba-i pe cei care au fost acolo laughing serios acum, nu exista nici un univers paralel in care totul sa fie pe dos fata de cum e in univers in alt univers.
Oricum, daca e sa o iei ca tot exista, gandeste-te care e scopul nostrum iti vei da seama cum ar fi in acel vid paradoxal. Prin vid paradoxal tin sa precizez ca te referi la univers paradoxal, sau paralel.

| VelaJohnny a răspuns (pentru VelaJohnny):

In opinia mea e tot big grin

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Cuvântul "paradoxial" nu există în limba română și dacă ni l-ai explica tu ar fi foarte frumos căci cine știe ce metaforă ai folosit tu acolo.
Dacă ceva există într-un vid, cum mai poate fi numit el vid? Mi se pare o constrazicere. E cum ai zice că numărul 2 aparține mulțimii vide.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajungerea intr-un paradis al intensitatii, indiferent de ce fel?