| RAY a întrebat:

Care este scopul existentei voastre?

15 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Gândești prea mult, Ray. Ia o pauza

| RAY explică (pentru whatevernvm):

Hai sa isi raspund la intrebarea ray cei cu tine? simplu fata aia m-a mintit ca i place un baiat doar pentru caracterul lui ca apoi ea sa recunosca ca nu poate simti asa ceva,mie nu-mi place minciuna si bataia de joc.,respect parerea la fiecare dar sa ma contrazici ca apoi tu sa recunosti ca nu e adevarat asa ceva,nu o judec pur simplu numai am ce discuta cu ea atat., nu am facut-o bestie, ipocrita cum a spus endroys care a primit ignore pentru false acuze, in fine asta e, nu fac pe victima poti vedea singura ca nu inventez si nu mint

| whatevernvm a răspuns (pentru RAY):

Mai...dar poate chiar îi place. E o diferență între a Îți placea de un om la gândire, sa te înțelegi bine cu el și sa te atragă și a iubi pe cineva. Fata nu poate avea sentimente, nu poate iubi și dezvolta sentimente puternice. Nu înseamnă ca nu îi place de nimeni și nu poate sa se simtă atrasa de cineva intr-un fel sau altul. Nu a folosit termenul de iubire, a zis doar ca îi place. Și sociopatii pot să placă oameni, sa se simtă bine cu ei și sa îi aprecieze. Sa se atașeze sentimental de el e altceva. Ea asta nu poate. Nu înseamnă ca urăște toată lumea și nu apreciază pe nimeni

| RAY explică (pentru whatevernvm):

In fine,eu nu cred ca exista atractia fizica daca x nu este o persoana care sa te atraga fizic,asta e de fapt discutia,ea spunea ca fizicul nu conteaza si ca sufletul o atrage,da poti aprecia un om poti sa il placi dar nu sa ai atractie fizica sexuala,e un fel de iubire platonica, dar cum ea nu manifesta nici asta e clar ca nu e adevarat, cine stie ce manifesta la pubertate personalitatea unui om este scimbatoare si pot aparea schimbari dese, dar na poate ea e unicata si e atrasa sexual doar de barbati urati, cheli si saraci mai sti., poate ma insel.

| Drimmero a răspuns:

Sa fiu eu, asta e cel mai important, sa imi fac treaba cat mai bine,, sa fiu cat mai bun in tot ceea ce fac si sa imi iubesc echipa pana la sfarsitul vietii mele, e alt principiu de-al meu!

| Freya1 a răspuns:

Nici eu nu mai stiu

| GoldenZenith a răspuns:

Sa stresez persoane. Dar asta nu cred că e un scop, ci mai mult o pasiune.
Nu l-am descoperit inca.

Răspuns utilizator avertizat
| Samariteanul a răspuns:

Eu nu stiu pentru ce naiba mai traiesc...de la un timp orice as face nu e bine si nu stiu cum sa indrept asta.(era asa usor sa fi copil... sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca l-am descoperit inca.

| AdrianVoicu a răspuns:

Sa "colectionez" amenzi

| RAY explică (pentru AdrianVoicu):

Nu inteleg de ce dai raspunsuri de astea in bataie de joc, inca nu ai inteles ce e TPU bag de seama

| AdrianVoicu a răspuns:

Sa fac umbra pamantului

| RAY explică (pentru AdrianVoicu):

Se vede asta