| anonim_4396 a întrebat:

Caut reteta fericirii. O are cineva?

Răspuns Câştigător
| Adautza a răspuns:

O lingurita de bun simt, 1 kg de iubire, 100 de grame de intelepciune, 2 cani de drag, un gram de frumusete, un varf de cutit de speranta, o cana de putere 20 de zambete glazurate, un pahar plin cu prieteni dragi, 10 pliculete de optimism, o cescuta de iertare si asta este reteta fericiri tale:* ( made my me)

22 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Caut-o la gastronomie, nu la s/f.

| harciog a răspuns:

Cind reusesti sa tii tavanul toata ziua cu picioarele.La mine nu se pune ca trisez.Am trei picioare.

| Hombre a răspuns (pentru harciog):

Deja ti-ai luat o cârje?rolling on the floor

| Shammal a răspuns:

Pentru ce ai nevoie de reteta cand esti deja fericita?! mintea ta se joaca cu tine si iti spune ca nu poti fi fericita pentru ca...si pentru ca...; linisteste-ti mintea, spune-i ca e in regula, e in siguranta, tu esti in control, esti fericita

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

E la mine in poza de profil.

| 4b a răspuns:

Gaseste o persoana pe care sa o faci fericita, si fericirea te va gasi pe tinehappy

| Nolkyz a răspuns:

Un joint, frate... Vezi la dealeri.

| cucarachaalien a răspuns:

O am eu dar e greu de dus.

| Alexintunecatul a răspuns:

Sigur ca da...persoana care iti va demonstra ca tu esti speciala si mai presus decat viata lui esti tu!

| Niiiicu a răspuns:

Fi vesela, optimista, zambeste, incearca sa vezi jumatatea plina a paharului, nu te supara repede, bucurate de ce ai si de prieteni, eu cam asta fac si sunt fericithappywinking

| nesuferit a răspuns:

O am eu, 2 cuie mari

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Optimismul este cheia mea :) si piesa asta : http://www.youtube.com/watch?v=PflEKe7slX8 ma las pe spate si o ascult.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da,eu...

| Kyrie a răspuns:

Iti zic eu reteta fericirii, desi nu-ti garantez

Mai intai infunda-te in tristete suprema si apoi gaseste-ti iubirea vietii tale si ai sa fii mai fericit ca niciodata happy, funda? big grin

| NeneaGogu a răspuns:

Lasa o adresa ceva

| Danielcristian a răspuns:

Da, nu eu ci Isus Hristos, cauta si vei gasi, bate si ti se va deschide!

Daca crezi in Dumnezeu, il respecti el o sa-ti ia toata durerea, lacrimile si o sa-ti dea fericirea de care ai nevoie.

Roagate si vei vedea, dar roaga-te din toata inima.

| Schweitzer a răspuns:

Reteta fericiri e in adancul inimii tale! Caut-o si o vei gasi! Bafta!

| RăspundLiniștit a răspuns:

Eu am avut-o da mi-a scapat in buda si n-o mai am.

| LoyCE000 a răspuns:

Du-te intr'o sala de forta, dezbracare si incearca sa fii cat mai sexy, si ai sa simtii fericire pana ti se rupehappy.

| Stefanless a răspuns:

Am sa trec la subiect:
Iubire, prieteni, bere, fete...mai multe fete si desigur sanatate(asta e la barbati...).

Stefan.

| Florea93 a răspuns:

Multa ****