| AlexandraSanziana7 a întrebat:

Care e reteta fericirii?batting eyelashes

11 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

O persoană care să fie mereu acolo cu o vorbă bună și puțin optimism.
Baftă!

| PedoBarbie a răspuns:

2 kilograme de zahăr
6 ouă
esenţă de vanilie
făină cât cuprinde

| pietrean a răspuns:

Nu exista. Cum iti asterni,asa dormi!
Toti vrem,visam,ne luptam sa fim fericiti,dar de multe ori si cei mai multi, fac alegeri proaste in viata si de aici, tot traim cu speranta ca poate, mai incolo, o sa fim fericiti. Unii reusesc, altii...

| giony54 a răspuns:

Reteta fericirii este dragostea daca afli toate tainele ei,atunci cand esti indragostit :de persoana care te respecta si te apreciaza,de viata pe care o duci,de tine,de afacerea ta, de prieteni, de calatorii, de familia ta, etc.

| PerfectLife a răspuns:

Nu stiu, mie imi plac clatitele laughing

| StochirleaAlexandra a răspuns:

Fericirea este armonia dintre ceea ce gandesti, ceea ce spui si ceea ce faci.

O zi buna.

| Ioana300 a răspuns:

O gandire pozitiva happy sa te intelegi bine si sa te porti bine cu toata lumea chiar daca anumite persoane nu le suporti happy o viata sanatoasa de asemenea este foarte importanta (sport, alimentatie sanatoasa) si cel mai important sa iubesti sa sa fii iubit happy

| SoBerzerk a răspuns:

Încă o mai caut. Te anunţ când o găsesc.

| AngelDark11 a răspuns:

Presupun ca iubirea.

| pietrean a răspuns (pentru AngelDark11):

Si ai intalnit-o? Ca dupa nike-name(Inger intunecat!), nu prea cred.
O zi buna(chiar daca este intunecat afara si ploua)!

| AngelDark11 a răspuns (pentru pietrean):

Da stiu numele suna a emo da nu chiar... si da am intilnito... de mai multe ori
numele nu ma reprezinta.