| DorelSudoru a întrebat:

Ce ati face daca ati avea un death-note? Cum lati folosi si in ce scopuri?(intrebare pentru cei care stiu cei alalaughing )

10 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Aş trece în el mulţi agramaţi.
"Cum L-AŢI folosi şi în ce scopuri?(întrebare pentru cei care ştiu CE-I ăla)"!

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Hmm
Nu cred că aş şti ce să fac cu el. Cred că aş folosi paginile pe post de hârtie igienică. Mai salvez şi eu nişte copaci, având în vedere că nu poţi să îl rupi până să îl laşi fără pagini.
Sau de 1 aprilie ar fi foarte util. Ori de Halloween whistling

Răspuns utilizator avertizat
| Ryuzaki a răspuns:

Buna intrebare... nu as vrea un Ryuk, deci probabil nici nu l-as atinge laughing

| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Ioi
laughing)
nu as putea sa fac pe cineva sa moara, desi e tentant, dar nu cred ca urasc pe cineva asa de mult.
nu l-as folosi nici macar sa omor rau facatorii, nu le-am dat eu viata, de ce sa le-o iau?
desi m-am gandit zilele trecute la death-note happy

| Riyukii a răspuns:

Un Ryuk de companie.sau un Rem.hmm; x; x
L-as folosi pe sclifositele de la mine din clasa.

| bogza2 a răspuns:

OMG 0_0 Boc si Base sunt pe primul loc scriu in carnet sa moara de foameee!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand nu as vrea o chestie de aia pentru ca daca nu scrii nimic pe ea 12 zile mori.Ehe...ba dar life-note nu exista?!
P. S.: Bro, daca e sa scriu ceva pe acea lista (a mortii) ar fi:
Base, Boc.

| 拉维尼亚 a răspuns:

Dca as avea un carnet al mortii intai mi-as omori toti colegii de clasa, cei pe care ii urasc, cei care ma urasc, iar dupa aceea l-as folosi in scopurile pe care l-a folosit si Light!

| Primo a răspuns:

Sall! Eu lasi folosi in aceleasi scopuri ca si Kira si apropo am vazut ca cineva a zis ca daca nu scrii in 12 zile un nume mori nu este adevarathappy. Daca eu asi avea acest carnet ar fi ssssuper tare si nu mar deranja sa stau cu un zeu al mortii pe post de animal de companielaughing.