| anonim_4396 a întrebat:

Ce este fericirea pentru fiecare dintre voi? Ce este frumos si cel mai important, ce va face sa simtiti ca traiti?

Răspuns Câştigător
| yooras a răspuns:

Eu sunt fericit atunci când mă doare undeva de ziua de mâine și când trăiesc clipa, oricum ar fi ea deoarece fericirea e o alegere nu o țintă.

| anonim_4396 explică (pentru yooras):

Exact raspunsul asta il cautam!

14 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Prajitura

| RAY a răspuns (pentru whatevernvm):

Fericirea mea sunt roscatele, cand le vad imi fac viata fericita si daca fuge garda dupa mine

| RAY a răspuns (pentru whatevernvm):

Fericirea nu exista e doar o iluzie, ca simti ceva pe moment sunt doar reacti chimicale atat, cred ca orgasmul e o picatura de fericire sau cand reusesti ceea ce isi doresti, cel mai frumos e cand gasesti fata potrivita si e sincera si va iubiti impreuna

| whatevernvm a răspuns (pentru RAY):

M-ai plictisit dupa 3 cuvinte, imi tai venele

| RAY a răspuns (pentru whatevernvm):

Mai citeste inca 3 ca sa ai si curaj sa le tai, roscato vi in jungla mea?

| danay72 a răspuns:

Starea de bine și de liniște, bucurie pe care o simt alături de familie și de cei dragi. Mai important este sa ma înțeleg bine cu cei din jur, sa ii ajut, dar cel mai important este sa am o relație strânsă cu Dumnezeul. Dacă sunt bine cu El, fericirea autentică o simt prezenta în viață mea.

| anonim_4396 explică (pentru danay72):

Ce frumos!

| reihiuke a răspuns:

Eu sunt fericit atunci cand sunt constient. E o carte faina. "viata e reala doar atunci cand eu sunt". Nu pot sa exploc asta in 3 cuvinte... iar daca incerc sa explic astfel incat sa iti creez niste asocieri sa te apropii cat de cat de ceea ce simt, spui ca gandesc prea mult happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nimica

| plicc a răspuns:

Fericirea este sa fii impacat cu tine insuti, cu ceea ce faci si gandesti, sa te simti bine in pielea ta, sa te simti iubit si sa iubesti.

| Denysadenyy19 a răspuns:

Fericirea a tuturor oamenilor este mâncarea!

| Aslan_Alex_1980 a răspuns:

Costel Biju e fericirea mea.

| DeliaAndraSonia a răspuns:

Fericirea mea este sora mea mai mică de 6 ani (eu am 16) familia si prietenii mei.