| AvalohAlyn a întrebat:

Ce este lumea astrala de care tot vorbesc unii?

2 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Este doar un vis lucid dacă dormi și și impresia ca mergi în alte dimensiuni și te desprinzi de trup. Sunt senzatii normale în timpul somnului. Dacă exista o lume a spiritelor, în aceea am fost și ne vom duce când ne vom "rupe" definitiv de aceasta lume. Pana atunci, un lucru benefic pentru toți ar fi sa ne preocupam de viață asta și sa nu ne jucam totuși cu timpul, nu este de partea noastră de fiecare data.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa intii in astral daca esti atent cand dormi. Acuma nu stiu, unii zic ca e doar un vis lucid.