| AvalohAlyn a întrebat:

Ce părere aveți de teoriile prezentate în documentarul serial Ancient Aliens?(extratereștrii antici)?
Am fost creați de extratereștrii antici evoluați și inteligenți care ne-au adus pe acest Pământ?

3 răspunsuri:
| Iuliana1995 a răspuns:

Eu una consider ca adevarul ne este ascuns. Nu cred ca vom sti niciodata cu adevarat toate misterele lumii. Din aceasta cauza sunt vehiculate atat de multe teorii. Nimeni nu poate dovedi nimic sau mai bine spus, in ziua de azi, chiar daca am avea dovezi concrete, lumea nu le-ar mai crede. Sunt prea multi aceia care vin cu fel de fel de argumente si dovezi(reale sau nu), dar care au teorii total opuse.

| sabin89 a răspuns (pentru Iuliana1995):

Adevărul ne este ascuns...de către cine? Cine crezi că sunt aceia care ni-l ascund?

| Iuliana1995 a răspuns (pentru sabin89):

Asta nu am de unde să stiu, dar ce știu sigur este că dacă ar fi vrut să știm adevărul, am fi avut acces la Arhivele Vaticanului, la zona 51 din SUA și câte altele ne sunt ascunse.