| EleonorM a întrebat:

Ce parere aveti despre documentariul Zeitgeist 2007?
Considerati ca sunte-ti mai deschisi la minte, la posibilitati?

4 răspunsuri:
| caractere a răspuns:

Ba, mie unul mi-a placut si pe undeva m-a si inspirat!
Il recomand tuturor copiilor! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crezi ca daca ne era benefic acel documentar, mai era difuzat? Aia e doar o consolare de grup cu adevaruri spumoase.Ca adica, stii "noi am aflat deja, hai ca nu va mai merge"

| magazinulDepeBlog a răspuns:

Buna, este unul dintre documentarele bazate pe teoria conspiratie la nivel mondial. Nu stiu sa-ti spun cat de multe sunt filmele cu aceasta tema, dar despre literatura de specialitate iti pot spune ca unul dintre cei mai apreciatzi scriitori este: Dan Brown.
Din punctul meu de vedere, ca sa-ti raspund la intrebare, este o alta perspectiva.

| Terentee22 a răspuns:

Nu l-am vazut dar am citit descrierea ca sa stiu cu ce se mananca. stii, nu e bine sa crezi tot ce vezi prin "documentarele" astea dar e bine totusi sa apleci un pic urechea...ca intr-un final sa iti formezi tu singur o opinie.