| Kosuchin a întrebat:

Ce parere aveti?
http://www.descopera.ro/......tie-minora
Eu sunt cam sceptic cu privire la asta.

3 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Având în vedere sursa (descopera.ro), tratarea cu maximum de scepticism este cea mai raţională atitudine.
Urmăresc toate revistele unde se publică noile studii şi cercetări pe domeniu şi pe-acolo nu s-a pomenit nimic de asta.
Faptul că scrie în The Telegraph (care e un fel de Evz la noi) şi în descopera.ro (site care mai conţine şi "dovezi" pentru homeopatie sau vindecare prin credinţă), e mai degrabă o dovadă că e o ştire senzaţionalistă şi falsă decât un motiv de bucurie.

Salut.

Apache
| Apache a răspuns:

La un moment dat o sa se inventeze si asta...dar nu in viitorul apropiat
probabil ca prin 2020 la cum decurg cercetarile...

| DorelSudoru a răspuns:

Misto,acum putem merge la curve in siguranta