| anonim_4396 a întrebat:

Ce s-ar intampla daca lumea ar sti exact cati ani ar trai!? Va rog, rasunsuri succinte!

7 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Sincer - nici nu ma intereseaza cat am ata pe mosor

| Raresq123 a răspuns:

S-ar pregati din timp. Sau ar exagera in acea zi ( nu mai ies din casa orice miscare li s-ar parea ciudata etc) Mai bine asa /

| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

Dupa parerea mea,le-ar face foarte rau tuturor,deoarece s-ar cosuma mai mult ca de obicei, ar refuza sa mai faca anumite lucruri daca afla ca mor de tineri, altii s-ar duce pe partea extrema cu gandul ca mai au de trait... este mai bine sa "se pastreze misterul"

| JellyHeartYOU a răspuns:

Lumea stie ca in decembrie 2012 e sfarsitul lumii si nu pare afectata.

| anonim_4396 explică (pentru JellyHeartYOU):

Care " lumea"? baietii tai de cartier, familia si neamurile tale? Inca mai crezi in Mos Craciun "fiule"? laughing

| WhiskyandCoke a răspuns:

Unii ar intra in depresie, altii ar alege sa traiasca fiecare clipa ca si cum ar fi ultima; ar pune mai mult pret pe lucrurile cu adevarat importante in viata, precum prietenii adevarati, persoana iubita, si ar face lucrurile pe care si le'au dorit, fiind poate presati de timp. happy

| clawdytza a răspuns:

Nu cred ca ar fi bine sa stim exact cati ani am avem de trait, deoarece am trai mereu cu teama in suflet ca timpul se scurge si va veni ziua cand nu vom mai fi...e mai bine asa.ce nu stim nu ne afecteaza laughing