| Aliiiiii_2729 a întrebat:

Cine`mi da si mie subiectele la examenul de a8a?: din >2011?:*:*
fundaaaaa fara discutii:X...si scuzati categorialaughing

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Caută aici, www.edu.ro
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| Helăăău a răspuns:

Vei afla subiectele abia atunciwinking. nu se dau dinainte.

| PinkDea a răspuns:

Iti dau eu 50 de exemple de subiecte care ar putea veni la examen, de anul trecut [sunt inca bune ] la limba romana

| Mirruna a răspuns:

Pe net nu stiu daca vei gasi, dar daca vei cauta lalibrari culegeri sigur vei gasi. eu am una cu ubiect pentru examen si unt foarte bune variantele. happy.

| tedy13_5615 a răspuns:

Nu le gasesti sub nici o forma...alea se fac cu putin timp inainte si se trimit in ziua examenului crying((