| Mayar a întrebat:

Crede careva in energii negative si pozitive existente in oameni si ceea ce au purtat, atins, etc?

5 răspunsuri:
| Shammal a răspuns:

Da, poate ai observat cand esti bine dispus(a) si te afli printre persoane posomorate, suparate sau care te agreseaza verbal ori non-verbal, negative energetic, poti simti un disconfort; poate ramane o amprenta pe cea ce au purtat, atins

| BlueDog a răspuns:

Este posibil de moment ce oamenii sunt fiinte de energie.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Energiile negative si pozitive sunt alte crezuri preluate din budism si alte religii orientale! Unii spun ca exista altii ca nu exista! Eu zic ca nici o energie nu este de capul ei! In spatele oricarei energii este o gandire fie ca este a lui Dumnezeu fie ca este a diavoului si a slujitorilor lui!

| pynk44 a răspuns:

Da