| Anonimus937382 a întrebat:

Credeți că există extratereștrii? ( rog răspunsuri serioase )

10 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Este probabil ca exista, dar n-au nicio legatura cu noi.

| CostinAlamariu a răspuns:

Nu.

| ReddY25 a răspuns:

Nu

Răspuns utilizator avertizat
| DeMicUnCălător a răspuns:

Eu cred că există. Dar nu cred că există dovezi că ei există.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te mai uita pe "HistoryChannel"!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar în nici un caz în forma prezentată de mass-media (omuleți verzi cu capul mare și ochii bulbucați).

| EliLeli a răspuns:

Da.

| CesăfacAnonim a răspuns:

Salut probabil ca ei să existe nu cred că suntem singurii din univers dar chiar daca s-ar ști de existența lor specialiști și guvernul ne-ar ascunde asta.

| dancomanm a răspuns:

Dumnezeul biblic a fost unul dintre ei.A venit a stat si si-a facut de cap si apoi s-a intors la familie.