| PorcușorulDeGuineeaV a întrebat:

Cui ii place trecutul cu cavaleri si lupte medievale?

Răspuns Câştigător
| YONTU a răspuns:

Buna! happy
Este destul de tare discutand subiectul... Plin de aventura, printre care si putina adrenalina! Luptele sunt legendare si vor ramane legende, iar cavalerii sunt cei care au "scris" aceste legende prin curajul lor aparandu-si tara de dusmani!

9 răspunsuri:
| andrei a răspuns:

Daca vrei sa stii erau toti niste rapanosi. Le era frica sa se spele, ei credeau ca apa aduce boala. Daca atunci te zgariai in vreun metal erai ca si mort, nu cum e acum la TV ca aveau astia zeci de taieturi si mai traiau. De ce crezi ca este vaccinul anti-tetanos? Nici macar regii nu se spalau decat de trei-patru ori pe an.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietilor! Ai vazut fete sa le placa luptele sau violenta, in general?

| PorcușorulDeGuineeaV explică (pentru anonim_4396):

Colega mea de clasa

| Fiction a răspuns (pentru anonim_4396):

Mie.

| Xtadelo a răspuns (pentru Fiction):

Si mie.

| tofifizing a răspuns:

Da... partea me preferata e cea cu printesele:] pacat ca nu prea aveau grija de igiena lor.