| TheHunterAPB a întrebat:

Cum devin ornitolog in Romania?

12 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Fă și tu o facultate in domeniu și apoi te specializezi in așa ceva. Pe piață este o mare cerere deci o să ai succes cu carul

| TheHunterAPB explică (pentru sierra1):

Ce facultate sau specializare se ocupa cu Ornitologia? Ma poti ajuta, te rog?

| sierra1 a răspuns (pentru TheHunterAPB):

Ciudat - nu ți se pare? - vrei un domeniu anume dar "nu" știi cu ce se mănâncă...

https://dexonline.ro/definitie/ornitologie

| TheHunterAPB explică (pentru sierra1):

Am intrebat altceva. unde pot gasi facultate de ornitologie in Romania?

| sierra1 a răspuns (pentru TheHunterAPB):

Nu asta ai intrebat: "unde pot gasi facultate de ornitologie in Romania"

ai intrebat asta: "Cum devin ornitolog in Romania?"

așa că nu fă istericale și spune "merci" celor ce s-au opinit să-ți răspundă la așa-zisa-intrebare

| TheHunterAPB explică (pentru sierra1):

Explica asta: "Ce facultate sau specializare se ocupa cu Ornitologia? Ma poti ajuta, te rog?"
In loc sa ma ajuti ai decis sa iti bati joc de mine, foarte frumos din partea ta, apreciez!

| sierra1 a răspuns (pentru TheHunterAPB):

ți-am spus din prima: Fă și tu o facultate in domeniu

ce nu e clar?

| TheHunterAPB explică (pentru sierra1):

Da si eu te-am intrebat DUPA unde pot gasi asa ceva in Romania, ce oras, unde ma pot specializa in ornitologie!

| sierra1 a răspuns (pentru TheHunterAPB):

Dacă te dor "deștele" să gugălești, află că in orice centru universitar

Acu' e clar?

| sierra1 a răspuns:

~TheHunterAPB: Bai handicapatule eu incerc sa... taca-ti moaca~

he, he, iar mă confunzi cu mă-ta!
Remarcă și cratima

| emsimos a răspuns:

Doar ornitorinc