| stefancc44 a întrebat:

Cum fac sa am paralizie in somn sau vis lucid
Vreau raspuns pas cu pas.Cel mai eficient raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| 393Dan a răspuns:

Pai da simti ca e real, insa e doar o iluzie, nu e cu adevarat real. Doar iti inhibezi posibilitatea de a avea vise ce reflecta starea subconstientului tau. In alte cuvinte "vei obtine ceva si vei pierde ceva". Insa daca cunosti engleza si chiar vrei s-o faci, ia de-aici:
https://www.youtube.com/watch?v=grf4PJ4-QUI
https://www.youtube.com/watch?v=qqMPwLzGW_Y
Si vezi canalul "Tipharot", el are foarte multa info la tema.
Eu tot candva ma interesasem de asta si incepusem sa am cateva. Insa am lasat-o balta ca nu merita. Pierd ceva mult mai de pret.

5 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

De ce ai vrea astawinking? Daca vrei cu adevarat invoca un demon fara caterinca

| stefancc44 explică (pentru Crackman):

Pentru ca vreau sa vad cum e

| stefancc44 explică (pentru Crackman):

Una e sa iti imaginezi si alta e chiar sa se intample

| 393Dan a răspuns:

De ce-ai vrea sa-ti controlezi visele? sunt unicele care-ti spun adevarul "in fata", despre framantari, frici, sperante si confidenta. O imagine tulbura a subconstientului tau.
Asa ca daca ai avea complet control asupra lor, vor deveni doar niste simple iluzii. Niste fake-uri inutile.

| stefancc44 explică (pentru 393Dan):

Nu,nu e ca o simpla iluzie.In vis simti ca e real

| 393Dan a răspuns (pentru stefancc44):

Pai da simti ca e real, insa e doar o iluzie, nu e cu adevarat real. Doar iti inhibezi posibilitatea de a avea vise ce reflecta starea subconstientului tau. In alte cuvinte "vei obtine ceva si vei pierde ceva". Insa daca cunosti engleza si chiar vrei s-o faci, ia de-aici:
https://www.youtube.com/watch?v=grf4PJ4-QUI
https://www.youtube.com/watch?v=qqMPwLzGW_Y
Si vezi canalul "Tipharot", el are foarte multa info la tema.
Eu tot candva ma interesasem de asta si incepusem sa am cateva. Insa am lasat-o balta ca nu merita. Pierd ceva mult mai de pret.