| Simonαα a întrebat:

Cum pot instala Adobe Reader pe telefonul mobil? Va rog frumos sa imi explicati ce trebuie sa fac pas cu pas.Cel mai bun raspuns primeste funda.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| мαяdυк a răspuns:

Http://gallery.mobile9.com/f/1920590/
sau cauta de pe telefonul mobil ''Adobe reader for symbian''

| Simonαα explică (pentru мαяdυк):

Multumesc mult!

| anonim_4396 a răspuns (pentru мαяdυк):

Multumesc mult!

7 răspunsuri:
| мαяdυк a răspuns:

Pai daca ai un telefon cu sistem de operare android e simplu.Intri in aplicatia google play (trebuie sa ai cont google) si cauti Adobe reader, dai instalare si gata

| Simonαα explică (pentru мαяdυк):

Am un Nokia xpressmusic 5800 si nu stiu daca are sistem de operare android.Trebuie sa am internet pe telefon pentru a instala Adobe reader?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un Nokia xpressmusic 5800 si nu stiu daca are sistem de operare android.

| IoNuTz6666 a răspuns:

Daca e cu android>>googleplay.ro intri dp telefon acolo si cauti programu, daca e ios >>>appstore

| nonameee9856 a răspuns:

Intrii la google play dai la cautare scrii Adobe reader dai pe primul instalati acceptati si se descarcawinking