| AnkaOfficial1 a întrebat:

Cum impresionezi un baiat?

Răspuns Câştigător
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Androgin- sa stii ca a devenit stiinta: are proces, are metodologie, are principii: cel mai simplu e un deep throat.

Acuma daca impresionarea are puncte de legatura neuronale asta nu stiu, ca nu stiu cat proceseaza baietul la care te referi. Dar cu o carte de Dostoievschi sau un Geniu Pustiu pus la punct, il rezolvi.

10 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

In orice caz nu ai nevoie de stiinta si filosofie...

| laurentiu a răspuns:

Iti dai cu parfum si alergi in jurul lui laughing

| Kaede a răspuns:

Depinde cum e si ce vrea baiatul.logic.nu exista o reteta universala pentru a impresiona baietilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi de obicei impresionezi un baiat cu ce ai de oferit (sani, fund etc) dar cred ca acel 2000 de la nume este de la anul in care te-ai nascut deci ai 10 ani.
Poi la noi la 10 ani era suficient sa ne bage fetele in seama des.
Deci reiese cam asa.
Baga-l pe fericit des in seama, vb mult cu el .etc.Chestii din astea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te uiti la el si scoti limba.il dai pe spate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic! eu am 14 ani si sincera sa fiu nici mie nu mie usor sa impresionez iar in cazul tau cred ca ar fi bine sa incerci sa vorbesti cu el, sa fi draguta sa ii zambesti chestii care sa ii dea de inteles si in final sa ii spui dar asta numai daca il prinzi singur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall sunt andreea si sincer nu stiu ce sa iti zic. daca ai 10 ani ar trebui sa glumesti cu el sa stai pe langa el normal daca nu il deranjeaza dar cred ca nu ar trebui sa stie ca il placi pentru ca lumea ar face haz pe seama ta iar el sar rusina si atunci chiar ca nu te va mai baga in seama si itit zic assta pentru ca asta i s-a intamplat unei colege de a mele ma rog din cate vad si lui ii place de ea cel mai simplu e sa fii tu BAFTA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1daca esti fata trebuie sa-l invita la sex2sarutal!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa ampresonezi un baiat trebuie sa te dai pe langa el sal antrebi cum al cheama cati ani are si daca are prietena

Răspuns utilizator avertizat