| Kalyn a întrebat:

Daca oamenilor nu le plac pitipoancele si cocalarii atunci din ce cauza se inmultesc?

Răspuns Câştigător
| RoSoul a răspuns:

E un efect de raspandire al asa-zisi popularitati.De fapt nu e nimic mai mult decat ipocrizie, idiotenie si pura prostie.Aceste persone care n-au pic de creier considera anumite lucruri ce sunt foarte raspandite gozave doar pentru ca sunt consideratela moda.Moda.o adevarata tampenie.Adica nu in totalitate. Uneori promoveaza lucruri ce chiar fac o persoana sa arate mai bine sau chiar o definesc, insa alteori este atat de exagerata incat orice fel de imbracaminte pare una de pe alta planeta.O sa sune destul de ...nu stiu, poate vulgar insa o citez pe diriga noastra cand spun ca "Daca moda ar cere sa se poarte un **** pe cap atunci lumea o sa-l poarte!".Ce mai...n-ai ce-i face.Nimic n-o sa poata opri raspandirea oamenilor de tipul asta atat timp cat lumea nu va incepe sa fie ea insasi si sa nu se mai ia dupa o multime de tampenii.Probabil ai pus intrebarea din pura curiozitate insa chiar si asa e o lectie pe care multi, chiar si unii de pe TPU ar trebui s-o retina.

15 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Poi nu trebuie sa ne placa noua cat timp ei se plac intre ei...

| Bogdanux a răspuns:

Poate vor sa "cocalarizeze" complet Romania? ( nu ca n-ar fi fost deja).Dar un lucru stiu sigur: se inmultesc mai rau ca sobolanii laughing.

| ELLSSA a răspuns:

Din prostiesad

| Sandilau a răspuns:

Pentru ca din ce in ce mai multi incep sa considere ca asa este "cool" sau "la moda" ( din pacate ).

| RoSoul a răspuns:

Ms mult pentru funda.Inca ceva.Pt cei ce nu si-au dat seama acolo era scris "***". Desi suna ciudat chiar asta considera diriga mea.Ms inca o data.

| PredatoR a răspuns:

Pai ii logic... cocalarii si pitipoancele se atrag, deci ei intre ei se inmultesclaughingbig grin

| dydy1 a răspuns:

Sex la bautura:d

| Ada_2475 a răspuns:

Pai eu cred din PROSTIE rolling on the floor deoarece toata lumea la zice la uni oameni pitipoance sau cocalari cand ar trebui ei sa se uita in oglinda

| ovize a răspuns:

Problema este că sunt puțini cei cărora nu le plac, și mult mai mulți cei care se comportă ca atare

| SerjRap93 a răspuns:

Pai romanii inca au imprimat instinctul de turma imprimat de comunism.adica ii place lui ce face cineva face acelasi lucru chiar daca vede ca ii de prost gust.ii acelasi lucru ca si commurile de pe youtube sau chestia cu biebir.bine depinde si ce intelegi prin cocalar si pitipoanca adica mai nou manelar=cocalar eu nu suport manelele da nu am nimic cu cei care le asculta deoarece cunosc si manelari cu bun simt si inteligenti
am invatat sa nu mai judec oamenii dupa stilul de muzica pe care il asculta
P.S:eu ascult rappbig grin ca sa nu ziceti ca am vreun motiv pentru care le i-au apararea unora.app si asta cu ala ii cocalar, aia ii pitzi dupoa parerea mea tot instinctulti de turma se datoreza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai sa-ti spun ceva... Mie-mi plac aproape toate pitipoancele, dar numai dpdv fizic big grin Cine se considera barbat si nu vrea sa recunoasca asta, inseamna ca are o mica problema.
In schimb, cocalarii sunt de toata jena. De unde omule atata minte, daca HDD-ul lor nu are mai mult decat 1.6 Mb? Faza cu inmultitul, rezulta din faptul ca cele doua categorii sunt dispuse sa faca orice pentru a iesi in evidenta, oriunde/oricum/oricand si cu aproape oricine. Stai, cred ca ma suna o piti... Mai vorbim!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum spunea si Ada. da din pacate. din prostie se inmultesc. Vad si alea de 12 ani la tv pe Inna sau pe gagica lu ` Bote sau eu mai stiu care si vrea sa fie ca ea si uite asa.Baietii il vad pe Guta, ala de la Caransebes. si uite asa se nasc alti copii minune, mega star laughing etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie-mi place pitipoancele.da cocalaurii, no prea.

| Seiran a răspuns:

Măi eu nu ştiu thinking Da` lasă că o să ştii tu după o bericăwinking PS: Incearca si tu o bere din aia dă doi leiwinking

| Cocolicu a răspuns:

Poate sunt facuti pe cale artificialatongue. acum serios, se inmultesc fiindca asta e modahappy