| Dildau a întrebat:

De ce exista cocalarii si pitipoancele pe aceasta lume =[?

15 răspunsuri:
| Comy a răspuns:

Ca sa te integrezi mai bine

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Pai lipsa lor de cultura/inteligenta trebuie sa compenseze prin altele cum ar fi cocalaraia tongue

| BlackVeil a răspuns:

Daca n-ar exista cei prosti, cum ti-ai mai da seama ca esti destept?

| AnneBre a răspuns:

Pentru ca daca nu ar fi si oameni prosti pe lumea asta cei destepti nu ar avea cum sa isi arate desteptaciunea

| Radioactive a răspuns:

Poi ca să pot eu să râd când mă întâlnesc cu fetele şi să imităm o piţipoancă, dar îmi trebuie o pompă, că nu pot să îmi umflu botul prea rău!

| LittleSue a răspuns:

Ca sa aiba si dildau' cel de toate zilele un job

| calutuuuu a răspuns:

Pentru ca asa nu ar mai avea parintii sa dea exemple la copii. cand un parinte vede un cocalar sau o pitipoanca pe strada ii spune copilului: o/il vezi pe baiatul/fata aia/ala de acolo? tu sa faci exact invers!:-D laughing))))))) funda?

| Frrramboise a răspuns:

Ca sa intrebe Dildau rolling on the floor

| alish a răspuns:

Din 3 motivebatting eyelashes
1. ca sa pui tu intrebarea asta
2. daca nu ar exista nu am avea dc sa radem
3. ca sa fie dati afara de la concursurile de modeling/ frumusetewinking
Baftalaughing

| AloneQsFini a răspuns:

Ca sa faca umbra pamantului degeaba? De ce n-ar emigra toate ciorile din Romania?

| Dildau explică:

Auzi "ajutor", tu chiar n-ai cum să îţi demonstrezi "inteligenţa" într-un alt fel, mai constructiv? Întrebarea e pusă la caterincă, dar se pare că tu eşti incapabil să faci diferenţa între o glumă şi ceva serios.

| Castorul a răspuns:

Pentru ca padure fara uscaturi nu se poate si trebuie sa fie cineva care sa ne enerveze si pe noi (din pacate)
Dar priveste partea buna: daca n-ar exista, noi de cine am mai face misto? tongue

| Dianaa94 a răspuns:

Poate ca daca nu ar fi fost ei viata ar fi fost "gri". Stii...de cine mai radem noi la tv, sau pe strada cand vezi cate o fitoasa de aia laughingstii...vai tuh.in fine.Si cocalarii au si ei rostul lor ca si pitzipoancelewinking

| pandaX3 a răspuns:

Ca sa avem de cine rade big grin

| ajutooor a răspuns:

Ca sa se mire prostii kre intreaba laughing