| Kristinake a întrebat:

Deci sa va povestesc, noaptea cand dormeam aveam un vis, adica eu stiam ca ala e vis, deci eram afara si erau niste amici (?), adica nici nu stiu cine erau laughing si le ziceam ca asta e vis si putem face orice, adica ii convingeam ca e vis, si eu recunosteam asta, dar timpul a trecut atit de repede ca nu am reusit sa fac nimic.
Ce inseamna asta? Mai multe explicatii despre "lumea visurilor"

5 răspunsuri:
| Eva a răspuns:

Poate a fost un "vis in vis". Sau poate te uiti la prea multe filme!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu chiar toate visele au o insemnatate cea ce ai visat tu e un banal vis de noapte.

| Hirako a răspuns:

Ai avut ceea ce eu incerc sa am de 365 de zile si nu reusesc : un vis lucid.Cum se manifesta? Tu realizezi ca e un vis si il poti controla, daca visezi lucid de mai multe ori poti chiar sa inchei visul cand vrei tu. Daca mai reusesti odata profita si fa ce ti-ai dorit mereu sa faci dar nu ai putut in realitate.

| Ychtiandro a răspuns:

Ai avut un vis lucid. Cauta pe google si ai sa vezi ca exista multe tehnici pentru a visa lucid.