| blondissima a întrebat:

Dragostea este raspunsul. Cine stie intrebarea?

Răspuns Câştigător
| harciog a răspuns:

Ptr ce merita sa traiesti, pentru ce merita sa mori?

24 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ce poate să te facă cel mai fericit om din lume şi să te doară în ultimul hal, să te facă să suferi?

P.S. Tu... ştii întrebarea.

NOname
| NOname a răspuns:

Blondi, răspunsul la întrebarea mea, pentru tine, da, este "El", iar la a ta ("Cine stie intrebarea?"), pentru mine, este "Tu".

Un mic joc de cuvinte, care ne-a lăsat uşor în ceaţă... hihi.

NOname
| NOname a răspuns:

Oops, deja te-ai editat? Na, nu-i nimic. O las aşa cum a picat.
Te pup, Blondi. O zi faină!

NOname
| NOname a răspuns:

Caractere, iar ai mare dreptate, să ştii.

P.S. Hehe, imaginează-ţi numai ce pot face din două...batting eyelashes

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Care este cea mai mare iluzie?

| harciog a răspuns:

Daca poti permite iubirii sa apara ai cistigat totul.Numai ca foarte multi doar isi inchipuiesc ca iubesc doar respectind regulile religioase sau sociale sau si mai rau, cu frica in sin ca o vor pierde.

| cristi202 a răspuns:

Ce avem noi mai mare nevoie, ce cautam uneori cu disperare, ce ne face viata atit de frumoasa, ce ne tine atunci cind e atit de grea? Aceasta e intrebarea. O posibila intrebare.

| Leocerba a răspuns:

Toți.

| miradoniz a răspuns:

hee hee care este mierea florii vieții?hee hee

| RelaţiiCuClienţii a răspuns:

Este scopul/motivul pentru care trăim. Nu are întrebare.

| blondissima explică:

@NOname,si eu, si tu si el, si toti o stim dar multi nu realizam/recunoastem ca asa este. Acum vorbesc despre raspunsul pe care l-am asteptat si ales castigator chiar daca toate raspunsurile, in cazul asta intrebarile sunt corecte

| blondissima explică:

@NOname, m-am editat dupa ce te-ai editat si mi-ai explicat la ce te referi. Eu oricum am inteles ce spui, si tu ce spun mrestul nu mai conteaza.Pup.winking

| blondissima explică:

Turistule, in afara de mesaje n-am verificat nimic pe Facebook. Si, tot nu vad legatura intre poza ta si intrebarea mea, dar in fine.

| blondissima explică:

@turisule,sexul e sex si dragostea e dragoste chiar si in romana.Mai tii tu minte ca eu te-am intrebat daca te risti? Din partea mea poti sa te scazi de tot.

Bonus :
http://custodialsmackdown.wordpress.com/......-question/

| blondissima explică:

@TuristulVirtualDebusolat, I didn't had to reply anywhere. It's a very simple question and I already had my own answer. Was just testing again to see if I'll receive it here also and as usual I did. What's your problem anyway?
Just a tip : next time you find one of my questions just click the red x in the upper right corner and be happy, don't waste your time with stupid things.winking

| SatanaInIzmene a răspuns:

Care-i sursa tuturor dezastrelor?

| caractere a răspuns:

Ce te-a adus in halul asta? Arati ca dracu?

| caractere a răspuns:

Concluzia: blondele se inteleg dintr-o privire!

| Ezyo a răspuns:

Toti cred in ea, dar fiecare se intreaba daca exista...ce este? happy

| onasis1961 a răspuns:

Care este cel mai de pret sentiment?

| AleandraIleana98 a răspuns:

Care este cel mai frumos sentiment din lume?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca intrebarea e "pentru ce?"

| DaNaDoT a răspuns:

Care este cel mai frumos sentiment trait de firea umana?

| BBdragutza a răspuns:

Cine este cea care te face fericita, cea care te face sa simti cava pentru o persoana? Nu este dragostea singurul lucru pentru care iubesti? Nu este ea cea pentru face sa speri ca totul va fi bine? Nu este dragostea parte din viata fiecaruia? Nu prin dragoste iubesti o persoana? Daca nu dragostea atunci cine te face sa speri si sa crezi, sa pierzi si sa castigi? Sper ca te-am facut sa intelegi ca dragostea e o mare parte din viata unui om!