| AntipaticuPreasfant a întrebat:

Esti mandru ca esti roman?

33 răspunsuri:
| miradoniz a răspuns:

Lasă-mă tu pe mine, Hombrehee hee și mergi singurel la bisericahee hee că are nevoie de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! Chiar foarte mandru! Ce daca niste idioti ne conduc (de fapt asa zic ei, noi facem ce vrem ), la urma urmei poporul o sa isi arate ghiarele nemultumirii si o sa facem ca atunci la Ceausescu.
Romanii sunt cei mai amuzanti oameni, si cei mai talentati din cati am vazut! Avem cele mai frumoase pesaje (care nu sunt intretinute datorita celor care ne conduc ), avem multe potentiale mai mari ca alte tari puternice, dar nu are cine le pune in valoare, cei care ar trebui sa faca asta sunt cei de la parlament, au ajuns acolo?!?, pai bai, sa faca ceva BUN cu tara asta! Dar, din pacate avem si prostii nostri (unii, app, nu fac nici o referire la nimeni ). Sunt mandru!

| AdiMrr a răspuns:

Eeeeee, cand Sandra Isbasa a luat aurul la sarituri da...Dar cand am aflat ce fac romanii din Italia nu!