| TheDeadMan a întrebat:

Esti tu o proiectie a imaginii constiintei sinelui tau reflectata intr-o realitate tridimensionala a existentei?

6 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Nu. Eu nu am un sine, eu sunt sinele! Corpul meu este existenta tridimensionala, sufletul e existenta fiintatoare, ontologica.

| neutrino a răspuns:

Analizeaza bine ceea ce ai spus si ai sa realizezi ca ai spus o prostioara.

| TheDeadMan explică (pentru neutrino):

Da,asa e. Trebuia sa scriu o imagine a proiectiei, nu o proiectie a imaginii. Merci ca mi-ai atras atentia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba chiar si a inexistentei.fiindca ma proiectez din existenta fizica tridimensionala in existenta sperituala multidimensionala.

| AliveOne a răspuns:

Nu chiar adica cel putin nu arat asta... dar in realitate sunt o enigma orce e posibil...

| kiddoeraxus a răspuns:

Da!