| fgewqg a întrebat:

Hei TPU

credeti ca daca un om ar creste de mic pe o planeta asemanatoare pamantului doar cu o gravitatie mult mai puternica acel om ar fi mai puternic decat cei de pe pamant?

Sau ar fi mai mic de inaltime? Care credeti ca ar fi consecintele acelui trai si cum credeti ca lar afecta sau transforma?

3 răspunsuri:
| Inferno a răspuns:

Da, doar ai vazut ce s-a intamplat cu Superman.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Inferno):

Hm, eu ma gandeam la Dragon Balllaughing

| DeusCorrupti a răspuns:

Nu ar fi logic să fie mai mic, pentru că și la noi EXISTĂ gravitatie, deci ceva ne trage in jos dar noi totusi crestem, acum depinde si de forta repsectiva de gravitatie.
Mai puternic da, deoarece muschii ar exercita o forta mai mare decât în mod normal.