| anonim_4396 a întrebat:

Http://stirileprotv.ro/......ament.html
Este stirile protv un site de luat in serios avand in vedere ca produce stiri asa fanteziste si incurajeaza un comportament daunator:http://www.tpu.ro/......de-moarte/

14 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Bolnavul acela ar trebui sa il f**a pe popa-n cur si sa intrebe dupa aia de tratement.

| Mădă0611 a răspuns:

Ei iau stirile de pe alte site-uri, mai ales stirile internationale, pentru care si platesc.

| ErrorFound a răspuns:

Exista site-uri de stiri serioase in Romania?

| anonim_4396 explică (pentru ErrorFound):

Clar, ca nu, dar mai ingrijorator e ca incurajeaza o gandire asemanatoare cu a lui nenea babau

| ErrorFound a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci ar trebui sa dispara, sa se pastreze Antena 3 care e putin mai serios si sa bage BBC Romania.

| ErrorFound a răspuns (pentru Apache):

E mai serioasa decat Pro Tv macar...

| Apache a răspuns (pentru ErrorFound):

Pana si otv-ul e mai serios ca pro tv...

| Xenya a răspuns:

Stiri serioasa?
Unde, unde?

| ShadeAdda a răspuns:

Raman la site-urile de stiri straine. Macar acelea par mai serioase si mai interesante.
La noi gasim in general "stiri cu toporul in cap", stiri "paranormale" sau care prezinta nu stiu ce accident/boala. Give me a break!

| Şaptepăcate a răspuns:

Daca am ajus sa vad la stiri clipuri cu fail de pe youtube happy si nu de alea recente

| Stefi21 a răspuns:

Media de cele mai multe ori prezinta realitatea intr-un mod exagerat, gresit, partinitor, si de cele mai multe ori selectiv.

| anonim_4396 explică (pentru Stefi21):

Nu zic de media, ci zic de mine, insumi, adica, nu sunt in stare sa lupt deoarece fizic sunt destul de slab, dar sa trag un glont usor. Oricum imi dai si mie acel jurnal care l-ai citit. Adica carte daca e?

| anonim_4396 explică (pentru Stefi21):

Scuze credeam ca ai comentat la intrebarea lui Mada, nu m-am uitat la intrebarelaughing