| LittleLady a întrebat:

Intr-o noapte am vazut pe cer un punctulet rosu care misca inainte apoi incepea sa se invarta. Ce putea fi? Sau alta data am vaz un punctulet galben care se stingea iar apoi se aprindea cal la 5-10 secunde, in timp ce era in miscare. Ciudat nu?!

28 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

FUCK! iar am gresit cordonatele.

| DenisIonut01 a răspuns:

Extrateresti! Sunt avioane.

| RAY a răspuns:

Un meteorit, o refractie a luminii in astmosfera, cine stie numa sa nu inventam povesti cu ozn urii e ceva sigur ce are o explicatie simpla si rationala

| OoBunnyoO a răspuns:

Ori ai vazut un avion ori erau acel tip de felinare pe care le aprinzi si le lasi sa zboare (am uitat termenul), in engleza se numesc "sky lanterns".

| OoBunnyoO a răspuns (pentru OoBunnyoO):

Se numesc lampioane. Mi-am amintit in sfarsit.

| Crucified a răspuns:

Avioane. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avioane,elicoptere.In orice caz nu extraterestri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un simplu satelit

| Scarbo a răspuns:

Punctul galben - un avion probabil
punctul rosu - nu extraterestri, inventii navale ale oamenilor tinute in secret.

| inconscient a răspuns:

Probabil ceva sateliti trimisi sa cerceteze spatiul cosmic.
Nu cred in OZN-uri. big grin

| Dumniezău a răspuns:

Si care-i misteru' aici? Alea erau probabil niste avioane(daca te gandeai la extraterestrii, nu, nu erau ei).

| PreaTareღ a răspuns:

Este normal,
Nu va speriati,
Sunt doar unele comete in diferite "culori" ceva de genu.

| RandyMarsh a răspuns:

Salut!
Cel galben era cu siguranta un avion.
Cel rosu... poate o iluzie...

| OnlyTheScript a răspuns:

Si eu am vazut tot asa odata un punculet alb care palpaia..se aprindea si apoi se stingea, iaar cand am incercat sa ii zic mamei despra asta a inceput sa rada de mine si a zis ca am vedenii...sad eu cred ca sunt ozn-uri

| ErrorFound a răspuns (pentru OnlyTheScript):

De fapt, sunt stele care au murit acum cateva mii de ani. happy

| ioanaAn a răspuns:

Sunt multe punctulete multicolore pe cer. Altele reprezinta ceva si altele nu. E o pierdere de timp sa le analizezi pentru ca si asa nu poti afla ce sunt doar cu ochiul liber.

| minda23 a răspuns:

Probabil erau doar luminitele de la avion. Nu stiu ce sa zic nu am vazut niciodata asa ceva, dar totusi nu cred ca exista OZN-uri

| Astropuf a răspuns:

Si eu am văzut de mai multe ori astfel de puncte, mama a zis ca probabil sunt de la elicoptere sau asa ceva.Ori are dreptate ori ne vor ataca extratereștrii...

| JustLikeHeaven a răspuns:

Si eu am vaut un punctulet roz care se si invartea, se si stingea si iar se aprindea, se misca intr-una ...sti: si s-a transformat apoi in galben du pare a inceput sa palpaie si apoi s-a stins laughing... Nu mai consuma alcolwinking

| justroro a răspuns:

Nu,nu-i ciudatlaughing Sigur erau avioane.Nu mai fiti asa paranoici.laughing

| Zvoristeanu_Cosmin_1986 a răspuns:

Extraterestri

| Robert8764 a răspuns:

E peculetul care palpaie de la avion. poate fi alb rosu sau albastru.

| ANAMARIAHOTGIRLY a răspuns:

OZN-uri. smug

| andrey198996 a răspuns:

Deci eu zic ca punctuletul rosu nu stiu exact ce ar putea fi dar cel galben exemplu : avion, elicopter
imi dau cu parerea nu pot sa zic ca ar exista OZN dar nu neg asta

| ByABya21 a răspuns:

Nu stiu...dar cel mai mult cred ca au trecut avoane foarte aproape de fereastra etc.si...

| LittleLady explică (pentru ByABya21):

Eram afara si ambele puncte erau deeeparte...

| DyaTeo a răspuns:

Era un avion 100 la 100

| Constantin_Daniel_1996 a răspuns:

Si eu am vazut astfel de punctulete si apoi a aterizat pe pamant si apoi m-am trezitlaughing