| doarUnCopilprost a întrebat:

Mai crezi in ceva?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Robert eu cred in mine si in puteriile mele ca voi avea ce imi doresc,cred ca pot avea mai mult decat am in prezent, cred ca poate in lumea asta exista o fata sincera si serioasa, cred ca fiecare clipa a vietii e o fericire, cred ca totul e posibil daca crezi in asta, nu cred in dumnezeii, pananormal, orice lucru care nu se poate dovedi stiintific

13 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Da.

| TrăieşteClipa a răspuns:

Se spune ca un om inteligent crede doar jumătate din ce aude, iar un om înțelept stie si care jumătate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cred in propriile forte.Stiind in ce lume traiesc sunt constient ca nimeni nu ajuta si trebuie sa ma incred in mine.

| CristinaSNC a răspuns:

Da cred, in primul rand cred in Dumnezeu mai mult ca in orice altceva si in al doilea rand mai cred ca intr-o zi o sa imi gasesc jumatatea si o sa am o familie fericita. Pana la urma asta conteaza in viata, sa ai o familie si fericirewinking!

| Tinna666 a răspuns:

Cred in ciocolatttta laughing glumesc, da, cred in multe lucruri, cum ar fi iubirea adevarata smug :*

| Drolja a răspuns (pentru Tinna666):

Mai uşor, că ţi se pune pe braţe şi şolduri.

| Tinna666 a răspuns:

Nu iti inteleg comentariul.straight face

| Drolja a răspuns (pentru Tinna666):

Nu-i nimic, mă aşteptam.

| Tinna666 a răspuns:

Ma refeream ca nu inteleg rostul comentariilor rautacioase.asa va place la unii sa faceti pe interesantii si sa comentati la adresa unor persoane pe care nu le cunoasteti.

| Drolja a răspuns (pentru Tinna666):

Nu trebuie să te cunosc ca să afirm că ciocolata se depune pe braţe.

| Tinna666 a răspuns:

Am spus si mai sus ca am glumit cand am spus asta..si cand afirmi ceva nu trebuie sa o faci pe un ton rautacios sau ironic.era o simpla glumita, nu e ca si cum m-as indopa cu ciocolata.in fine happy

| Drolja a răspuns (pentru Tinna666):

Arată-mi şi mie "tonul" pe care l-am folosit, şi, uite, promit că îmi cer scuze.

| Tinna666 a răspuns:

Nu e nevoie sa iti ceri scuze.pur si simplu mi s-a parut ca ai un ton rautacios cand ai spus "mai usor"..este strict parerea mea..nu sunt aici sa ma cert cu nimeni dar daca ma deranjaza ceva o spun, daca ai folosit un ton rautacios sau nu numai tu stii, eu am spus doar ce mi s-a parut mie happy