| darrew a întrebat:

Mai exista si alte fiinte in acest univers?

Răspuns Câştigător
| Ghastdian a răspuns:

Cel mai probabil da, există pentru că sunt atâtea dovezi care sugerează că viața poate exista și pe alte corpuri cerești decât pe Terra dar dacă vorbești despre ființe supranaturale ca zeii cred că sunt destuli de reali. Unii spun că extratereștrii au contribuit la istoria omenirii și ca noi îi considerăm zei. Dar și credința contează.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Teoria spune ca exista, eu nu sunt tocmai sigur dar tind sa cred ca exista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S- ar putea sa fii doar tu.

| StochirleaAlexandra a răspuns:

Eu cred ca DA!