| DanteWhite a întrebat:

Mi sa intamplat ceva astazi, mam pus sa dorm si la ora 0:00 au venit cateva fete sa ii ureze la multi ani surorii mele, au strigat tare ceva anume "la multi ani" presupun, iar eu mam trezit cu un tipat infiorator, pisica care dormea langa mine sa speriat si ea si ma zgariat pe ochi, am fost foarte nervos si confuz. De ce ma simt asa ciudat acum?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai speriat.Asteapta ceva timp si o sa revii la normal.

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Dai numai raspunsuri de kk.si tu esti kk?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-as ruga sa raportezi acel individ care ti-a raspuns.L-am raportat si eu dar e nevoie de doua rapoarte.

| Hustlee a răspuns:

Normal este ceva similar, se intampla la toti! De exemplu uneori visezi ca tu cazi de la inaltime si dintr-o data ajungi pe pamant.Simti o zguduiala puternica! A fost doar un vis!