| EdynSt a întrebat:

O clona creste in acelasi timp cu originalul?
Nu stiu daca s-au facut inca, o clona.
Dar voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Pomar a răspuns:

In primul rand s-au facut clone, pe animale, clona creste in acelasi timp cu originalul adica fizic are aceeasi varsta si e dezvoltata la fel...

10 răspunsuri:
| ERMO a răspuns:

Mda s-au facut teste cu clonare pe animale n-ati auzit si voi de oaia clonatalaughingrolling on the floor mda creste in acelasi fel ca si originalul in termeni fizici dar ca psihic nu stiu poate arata de 50 de ani da are 3 laughing

| RXN a răspuns:

Nu, nu creste in acelasi timp cu 'originalul', in sensul ca nu au aceeasi varsta. Logic, clona e mai mica decat 'originalul'.

| Astaeparereamea a răspuns:

premiantule, adica clona are aceeasi virsta cu animalul clonat?

| FOCUS a răspuns:

Creste in acelasi timp cu originalul de cind e clonata dar nu sunt de aceeasi virsta

| BellsC a răspuns:

Nu stiu exact. Din telenovela Clona stiu ca este mai mica decat originalul, iar din cealalta fata a Analiei este cam de aceeasi varsta...
Cred ca daca este o clona ar trebui sa aiba cam aceeasi varsta cu originalul

| iulianr a răspuns:

S-a clonat o oaie acum cativa ani. Si cred ca e mai mica decat originalul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ...nu creste in acelasi timp daca originalul are 3 ani si atunci i se face clona acea clona va fi mai mica cu 3 ani ca orihinalul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista asa ceva pe Terra!
Si mie imi place Cealalta Fata A Analiei, dar cred ca te uiti prea mult rolling on the floor nici chiar asaoh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum creste, dar stiu ca traieste mult mai putin, in schimb e mult mai disteapta decat originalul.am vazut eu un tati, cu o clona de-a lui, ca semanau, cap taiat.si clona i-a spus asa; PROSTULE.deci...

| IWinGG a răspuns:

Prea multe filme proaste strica.