| georgesur a întrebat:

Pentru CRACIUNITA = ROZALIA si pentru LAURA=PYTY

Cine a spus: "Sunt succese care te injosesc si infrangeri care te inalta"?winking

Răspuns Câştigător
| RamonaMn a răspuns:

Nicolae Iorgabatting eyelashes

4 răspunsuri:
eileen
| eileen a răspuns:

Doar ele pot raspunde? am dat pe google pentru ca nu stiam si am aflat raspunsul. Dar daca este o intrebare cu usile inchise nu ma bag.

Bula
| Bula a răspuns:

Pai... numai pe ele le intrebi?
Mai este o lista luuuuuunga de "Hi IQ"-isti aici, pe TPU!
Vezi doar "TOP GENERAL" unde, in masura cum creste numarul participantilor, ei/ele urca spre... numarul superior a paginilor afisate... devil

| elena a răspuns:

"Georgesur", of, of...ai plecat la vanatoare de persoane inteligente... vorba Coanei Chirita:"BRAVA"...

| RamonaMn a răspuns:

Si eu stiu raspunsul dar daca intrebarea este adresata doar lor imi pastrez opinia happy