| AmelyRain a întrebat:

Pentru orice intrebare imagineaza-ti cel mai ciudat raspuns, total opus celui la care te-ai putea astepta. Oare este valabil?

2 răspunsuri:
| anyia a răspuns:

Sa stii ca si eu as vrea sa fiu blonda, doar pentru a demonstra unora ca a fi blonda nu inseamna neaparat sa fii proasta. Apropo, vine iarna si trebuie sa-mi iau niste ghete noi, ca alea de anul trecut nu-mi mai plac. Ce-i si cu frigul asta, nu mai inteleg! Poate dau TPL-ul in judecata, o sa vad. Biletara aia chiar ma oftica, in fiecare dimineata imi cere abonamentul. Si nenea de langa geam se uita urat la mine, parca ar vrea sa ma ucida. Dumnezeule, chiar tie iti scriu ceea ce gandesc cu voce tare? Zi si tu, ce se intampla?
e VALABILlaughing

| tzanu a răspuns:

Doar daca nu stii cat esti de destept. asta se intampla cand te miri de inteligenta ta