| dydyx_8055 a întrebat:

Buna!:* pentru toti baietii de pe TPU... o intrebare simpla. Dau funda celui mai sincer raspuns...sau cel mai aproape de adevar.Cam cat ati sta cu o fata pana sa o duceti in pat? Adica, cat ati astepta. o?

Răspuns Câştigător
| Balmung a răspuns:

Cat ar fi lua ca ea sa fie pregatita. Adica nah, recunosc zburda hormonii dar ce sa-i faci? Asa e tineretea. Nici nu pot obliga o fata sa se culce cu mine. Ar trebui sa fie o activitate relaxanta si care sa ne apropie, nu o chestie asa sa o tortureze pe ea si sa ma satisfaca pe mine. Raspunsul meu: cat este nevoie, pana se simte ea pregatita.

1 răspuns:
| Liviu a răspuns:

Sincer sa fiu.
Numai am incredere in femei (nici in mama)
Dupa cate am patimit de la femei.
Sper doar sa gasesc puterea sa dau peste o fata/femeie care.
Sa ma faca sa pot avea din nou incredere.
Nu mai vreau copile 15 - 17 ani
Vreau femei de la 20 in sushappy
Dar eu arat mai tanar
Si cum se face cum nu se face ca mereu ma bag in seama cu dudui de 14 17 ani care arata de 20
Eu am 20 si arat de 14 15laughing
Ce pot spune ^^
Daca fata stie ce vrea de la viata. o sa astept daca nu.
Asta e