| cornelmarius a întrebat:

Poate o împerchere din specii diferite să conceapă o fiinţă vie? Dar dintre un animal si o femeie? Astept explicatii stiintifice eventual si linkuri pentru a ma documenta.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Logic ca poate, pai o femeie are 46 de cromozoni xx daca ala are mai multi sau mai putini nu se poate asa ceva, sunt unele animalte care pot dar nu foarte multe, noi oamenii nu ne putem imperechia cu alte speci nici macar cu ciampanzeii veri nostri, desigur in loborator se poate vezi in indrutsria legumelor, fructelor ce minuni se fac