| cuba a întrebat:

SAL TPU. Credeti ca pe data de 21 12 2012 este sfarsitul?

Răspuns Câştigător
| F13 a răspuns:

Nu draga cuba. nu o sa fie. mai documenteaza-te. o sa fie un sfarsit dar asta pentru un nou uinceput...precum moartea. moartea nu este sfrasitul, ci un inceput al unei noi etape

17 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Da, o sa fie sfarsitul mitului.

| MadnessCaffe a răspuns:

@RaZoR Te auzi ce zici? Timpul e infinit, nu are un sfarsit.

@cuba Nu o sa fie nici un sfarsit nu iti face griji.Au fost peste 20 de sfarsituri ale lumii pana acum si inca traim laughing

| GyeBaek a răspuns:

Nu

| yoo23 a răspuns:

Nu normal.sa vezi ce o sa radem pe 22. 12. 2012. He he.

| Enigmă a răspuns:

Mda.
@RaZoR. Sa gandim logic.
Timpul poate fi asemanat cu un rau, care curge. Daca ne-am opri in timp am trai aceeasi clipa iar si iar si iar.
Well, sfarsitul timpului=> un rau care isi opreste cursul.
Si apropo, cu asta chiar nu se ocupa NASA.
Acum, dupa de imi raportezi raspunsul sper sa intelegi. :]

Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| niku93 a răspuns:

Da, este sfarsitul, la 12 noaptea o sa fie sfarsitul... zilei de 21 si inceputul zilei de 22... teeeheee

| mgxxtreme13 a răspuns:

Nici vorba !

| SsAa a răspuns:

Sunt sigura ca NU

| alexdarkstar a răspuns:

Probabil o sa se intample ceva dar omenira nu va muri poate va inspirati din filmul "2012" e marfa dar omenirea nu va murii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fost da l-ai ratat.acuma trebuie sa astepti reluarea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate, lasa chestiile astea, tu bucura-te de viata.

| gabi45 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!

| Andu96 a răspuns:

Nu nu o sa fie sfarsitul lumii, dar cei de la NASA au facut cercetari si au descoperit ca practic o sa fie sfarsitul timpului. Cauta pe google si o sa vezi.

| andreea22andreea a răspuns:

NU MURIM!In anul 2012 se sfarseste CALENDARUl Mayas.Dupa un alt calendar sfarsitul lumii ar veni in 2076!adica peste 67 de ani!deci asa caa...

| cozmincr7 a răspuns:

Nu crede nimeni asta dar poate totusi se va intampla ceva
poate va fi o noua era si o vom lua iar de la 0

| ellla_5868 a răspuns:

Doamne fereshte de unde ai mai scos-o si p`astarolling on the floorrolling on the floor