| alexandru46322 a întrebat:

Salut. Am o problemă cu contul de Facebook. Acum o lună a fost furat și l-am recuperat cu ajutorul buletinului. Dar când am resetat parola mi-au zis dacă dezactivez autentificare în doi pași. Am dezactivat-o și acum nu mai pot accesa contul pentru ca mă obligă sa o activez înapoi, dar când vreau sa o activez îmi spune că nu pot efectua această operațiune momentan. Ce pot face, ajutați-mă vă rog

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Pai nu prea ai ce face, astepti 24 de ore iar daca nici atunci nu merge iei din nou legatura cu cei de la Facebook!

| alexandru46322 explică (pentru lpavel):

Păi e de vreo săptămână așa. Cum iau legătura cu Facebook?

| lpavel a răspuns (pentru alexandru46322):

Vezi pe site-ul asta sunt o gramada de solutii printre care si email-uri prin care ii poti contacta, trimite-le un email dar nu te astepata sa raspunda prea repede... Link:
https://www.howtogeek.com/848523/how-to-contact-facebook-for-account-help/