| alexpopfhsj a întrebat:

Salut. Sunt clasa a 9a și as vrea sa particip la olimpiada de chimie. Am participat și în clasa a 8a dar atunci doamna profesoara ne pregătea intens pentru olimpiada. Acum e mai greu și îmi pare ca nu înțeleg nimic. Dacă ați putea să îmi spuneți de unde sa învăț, sa lucrez probleme și de unde sa fac rost de respectivele culegeri as fi foarte recunoscător. Mulțumesc!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bagă-ți picioru-n ea de chimie. Dăcă nu-nțelegi, aia e.Te duci la olimpiadă la alta materie la care ești bun, dacă vrei.