| loomynarty a întrebat:

Am avut un vis lucid, sau mai bine pe jumatate lucid pentru ca nu ma simteam ca in viata reala, nu faceam ce am vrut 100%, puteam sa controlez pe jumatate. De ce?

Si inca o intrebare: pentru ca nu ma puteam controla 100% am facut sex cu o fata in visul ala laughing si dimineata m-am trezit cu chilotii uzi. E normal?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

E ultima faza a visului cand creierul se pregateste de trezire si eu am patit-o de multe ori

Răspuns utilizator avertizat
| DanielPH a răspuns:

Da, astea sunt vise,, ude", le mai ai atunci cand nu ai mai intretinut un contact sexual de ceva vreme sau nu te-ai mai mastu*bat, sau pur si simplu ai adormit cu o idee in minte.

Poti sa iti controlezi visul 100% dar cand te trezesti, te gandesti ca putei sa faci altfel si de asta ai impresia ca nu il controlezi pe deplin

Răspuns utilizator avertizat
| DanielPH a răspuns (pentru loomynarty):

Totul tine de subconstientul tau.
Probabil poti grabi procesul, uitandu-te la un film xxx sau sa te gandesti la ceva excitant.

Ba! rolling on the floor Odata am mers cu clasa intr-o excursie la mare, am stat cam o saptamana.
Noi dormeam in boxeri acolo, nu avea nimeni pijamale sau ceva. Aveam niste boxeri negri, in seara aia am avut un vis lucid... De dimineata au inceput aia sa rada, si sa faca poze, eu dormeam, cand m-am trezit erau in jurul meu si zambeau malefic O.o Nu mi-am dat seama ce se intampla decat peste 10 minute, cand am vazut pata. M-am rugat doua zile de ei sa imi dea pozele :/ Noroc ca nu erau bulangi big grin

| HTMLCOCULY a răspuns:

happy Acuma conteaza de ce substanta erau uzi?

| Horga a răspuns:

Ai visat ca esti lucid.nu e ceva iesit din comun