| RobertLolza a întrebat:

As vrea si eu sa stiu cum se face apa stralucitoare (grow water) sau ceva de genu asta pe engleza. Dar nu vreau sa imi dati un link de pe youtube sau alceva ci sa imi spuneti cu, cuvintele voastre. P. S: Ceva cat mai simplu si...

Răspuns Câştigător
| Fundparos a răspuns:

Vrei sa spui glow water. Se ia intai un marker din ala galben care este folosit sa subliniezi chestii si il desfaci si aclolo o sa gasesti un tub cu un burete galben inauntru. Daca dai drumul usor la robinet sa curga apa prin tubul acela intr-un vas vei avea glow water... Fundita? laughing

1 răspuns:
| TheGrooveStreet a răspuns:

Light Water. thinking sincer nu am inteles intrebareastraight face